شرکت پویش شبکه پارس

طراحی ، تامین و پیاده سازی راهکار های شبکه ، امنیت و ارتباطات

06135510336-42254540
info@pooyeshmail.net

با آیفون قدیمی خود چه کنیم؟

با آیفون قدیمی خود چه کنیم؟

اگر اکنون یک دستگاه آیفون دارید اما آیفون جدیدی را پیش خرید کرده‌اید یا قصد خرید آیفون ۸ یا آیفون ۱۰ را دارید، در این مطلب چند روش استفاده از آیفون های قدیمی معرفی شده است که قطعا به کارتان می آید...

 

از آیفون قدیمی به عنوان بکاپ استفاده کنید

یکی از کاربردهای منطقی موبایل های قدیمی این است که از آن ها به عنوان دستگاه بکاپ کوتاه مدت استفاده کنیم. شاید مدل جدید برایتان جذابیت کافی نداشت، یا آنقدر هیجان زده شدید که دستگاه از دست شما افتاد و خراب شد. پس بهتر است فوری آیفون قدیمی خود را نفروشید و مدتی آن را نگه دارید. تقریباً سه ماه صبر کنید و ببینید عملکرد دستگاه جدیدتان چطور است. اگر همه چیز خوب بود، می توانید به فکر فروش آن بیفتید...

ریموت خانگی صوتی تصویری

آیفون قدیمی خود را روی دیوار نصب کرده و اپلیکیشن Sonos را روی آن اجرا کنید. داخل آن موسیقی بریزید و آن را به همه حساب های استریم خود وصل نمایید، سپس موسیقی را به AirPlay، بلوتوث یا بلندگوهای Sonos منتقل کنید. مجدداً، با تنظیم اثر انگشت می توانید سیستم را طوری تنظیم کنید که فقط بعضی ها بتوانند از آن استفاده کنند.

با آیفون قدیمی فیلمبرداری کنید

با وجود پیشرفت های قابل توجه دوربین در دستگاه های اپلی جدید، آیفونِ سال گذشته همچنان می تواند تصاویر و ویدیوهای با کیفیتی ثبت کند. از این آیفون قدیمی می توان به عنوان یک دوربین مستقل استفاده کرد. می توانید چند وسیله جانبی مثل میکروفن، لنز، یک بسته باتری و یک پایه به درد بخور شبیه DJD Osmo بگیرید. از آن به عنوان دوربین مداربسته ۲۴ ساعته یا حتی برای تصاویری که به طور زنده از شبکه های اجتماعی پخش می کنید، استفاده نمایید.

آیفون قدیمی را در اختیار کودکان قرار دهید

در این دوره و زمانه اکثر بچه ها دیگر با اسباب بازی های معمولی یا در کوچه و خیابان بازی نمی کنند. بیشترشان شیفته بازی های ویدیویی هستند. آیفون قدیمی شما گزینه خوبی برای سرگرم کردن بچه ها است. با این دستگاه نه تنها می توانند بازی کنند، بلکه می توانند مطلب بخوانند و نقاشی هم بکشند. اگر بخواهید می توانید Wi-Fi و اپ استور را غیرفعال کرده و حتی از قابلیت های مربوط به محدودسازی والدین استفاده کنید. در عین حال می توانید داخل این آیفون بازی، موسیقی یا فیلم بریزید و حتی اجازه استفاده از دوربین را بدهید. از این دستگاه به عنوان ماشین حساب هم می توان استفاده نمود. قبل از دادن موبایل به فرزند خود، سیم کارت را دربیاورید یا توضیحات لازم را درباره تماس گرفتن با پلیس به او بدهید.

از آیفون قدیمی به عنوان آیپاد استفاده کنید

یکی از چیزهایی که بیشترین فضا را در آیفون اشغال می کند، موسیقی است. اما اگر آیفون جدید بخرید، می توانید از کل فضای دستگاه قدیمی خود برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنید. به جای این که ۲۰۰ دلار برای خرید آیپاد تاچ هزینه کنید، آهنگ ها را درون آیفون قدیمی خود بریزید و آن را به آیپاد تبدیل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.