شرکت پویش شبکه پارس

طراحی ، تامین و پیاده سازی راهکار های شبکه ، امنیت و ارتباطات

06135510336-42254540
info@pooyeshmail.net

دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی امنیتی

شرکت پویش شبکه پارس طراح، مشاور و مجری ( دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی امنیتی ) ، اکسس کنترل و نظارت تصویری دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

پویش شبکه پارس دارای  5 سال تجربه ی درخشان در زمینه  ی دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی و حفاظتی با هدف ایجاد امنیت و آرامش برای شما مردم عزیز با بهره گیری از توانایی و دانش فنی متخصصین مجرب در زمینه دوربین مدار بسته،سیستم های حفاظتی و امنیتی شامل نصب، راه اندازی و پشتیبانی دوربین مدار بسته، دزدگیر و سیستمهای اعلام و اطفاء حریق همراه شما خواهد بود.برخی از خدمات ما:

 مشاوره حضوری و طراحی پلن اولیه دوربین مدار بسته :

استاندارد بودن پلن طراحی شده توسط گروه فنی دوربین مداربسته باعث جلوگیری از سرقت و یا دستکاری دوربین مدار بسته می شود. همچنین شما با یک مشاوره صحیح در مورد مکان نصب دوربین های مداربسته می توانید با تعداد کمتر بیشترین بهره را از سیستم نظارتی خود ببرید .

انتخاب دوربین مدار بسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی پویش شبکه :

مهمترین قسمت نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته انتخاب بهترین نوع دوربین مداربسته ، بسته به نوع کاربری و محیط برای استفاده در مکان های مختلف می باشد.

 آشنایی با کارایی انواع دوربین مدار بسته دام ،دوربین مداربسته صنعتی ، دوربین مداربسته با حالت دید در شب ، دوربین مداربسته بالت و … به شما کمک می کند که بهترین گزینه را انتخاب کنید

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی امنیتی :

بعد از طراحی پلن دوربین مداربسته و انتخاب دوربین مدار بسته نوبت به نصب و راه اندازی سیستم می رسد که نیاز به تجربه و آگاهی بالا نسبت انواع مسیرهای سیم کشی و داکت کشی دارد .

استفاده از کابل تصویر خوب و انتخاب امن ترین و نزدیکترین مسیر کابل کشی تاثیر مستقیم بر روی تصویری دارد که شما از سیستم امنیتی نظارتی دوربین مدار بسته خود بدست می آورد .
پویش شبکه پارس به پشتوانه علم و آگاهی نیروی متخصص و فنی خود در این زمینه دوربین مداربسته می تواند بهترین مشاوره و خدمات را به شما بدهد .