استفاده از خطوط DSL(Digital Subscriber Line) امکان دیگری‌ست که هم‌زمان با رشد و توسعه فناوری ارتباطات برای دسترسی به شبکه جهانی اینترنت مهیا شده است. در این فناوری از پهنای باند فرکانسی بدون استفاده در سیم‌های مسی تلفن، بدون تاثیرگذاری منفی بر کیفیت مکالمات صوتی، برای انتقال داده استفاده می‌شود.

سرویس ADSL باتوجه به سرعت بالای ارتباط در (مقایسه با سرویس های Dialup )و هزینه مناسب (در مقایسه با سرویس های پهنای باند موجود) راه کاری ایده آل برای کاربران خانگی پرمصرف و کاربران تجاری (دارای شبکه داخلی) می باشد. در این سرویس، باتوجه به تقسیم خط تلفن به دو بخش انتقال Voice و Data توسط تکنولوژی ADSL، برقراری ارتباط با شبکه اینترنت بدون پرداخت هزینه تلفن میسر گردیده است.

ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و خدمات تکمیلی آن، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پویش شبکه پارس محسوب می‌شود. پویش شبکه با سرمایه‌گذاری قابل توجه بر روی آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 و بهره‌گیری از کارکنان و متخصصان زبده، هم‌اکنون خدمات خود را در این حوزه در طیف گسترده‌ای به کاربران ارایه می‌کند.

پویش شبکه، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 را به هزاران نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات ارایه می‌کند. کیفیت خدمات ارایه شده، به کارگیری به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها و پشتیبانی موثر و مداوم از خدمات ارایه شده، موجب گردیده است تا دامنه‌ی مشتریان پویش شبکه در حوزه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به طور مداوم افزایش یابد و به مجموعه‌‌ای بزرگ از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات تبدیل گردد. گفتنی‌ست، توزیع جغرافیایی خدمات اینترنت پرسرعت ارایه شده توسط بدررایان به گونه‌ای است که در شهرستان دزفول، تقریبا” تمامی مناطق مخابراتی تحت پوشش خدمات +ADSL2 2 هستند. افزون بر این، عوامل فروش پویش شبکه در مناطق مختلف نیز این خدمات را به مشتریان در شهرستان دزفول ارایه می‌کنند.

شما می توانید قبل از ارائه درخواست ، جهت دایری سرویس ADSL ، با مراجعه به صفحه مناطق تحت پوشش در سایت ، از ارائه خدمات در مرکز مخابراتی مورد نظرتان مطلع گردید .

در صورتی که خط تلفن شما از نوع Pcm و یا فیبر نوری باشد شما قادر به استفاده از سرویس ADSL نمی باشید و می توانید از سرویس وایرلس  استفاده نمائید. همچنین می توانید با مراجعه به دفتر نمایندگی و اعلام شماره تلفن خود از نوع خط تلفن خود آگاه شده و در صورت عدم مشکل، سرویس ADSL برای شما راه اندازی خواهد شد.