شرکت پویش شبکه پارس

طراحی ، تامین و پیاده سازی راهکار های شبکه ، امنیت و ارتباطات

06135510336-42254540
info@pooyeshmail.net

خدمات شبکه


مشاوره، طراحی و راهکارهای شبکه

ارائه‌ مشاوره‌های كارساز و راهكار متناسب با نیاز و شرایط هر یك از سازمان‌ها، از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پویش شبکه در این بخش است. مهم‌ترین فعالیت‌های شركت در این زمینه عبارت است از:

    طراحی پویش شبکه پارس، دامنه‌ وسيعي از خدمات را براي ارايه‌ مشاوره، راهكار و طراحي شبكه‌هاي كامپيوتري باسيم و بي‌سيم ارائه مي‌كند. در يك تقسيم‌بندي كلي، مي‌توان خدمات در اين حوزه را به دو دسته‌ شبكه‌هاي LAN و WAN و شبكه‌هاي Campus تقسيم كرد. گفتني‌ است، كابل‌كشي ساخت‌يافته (Structured cabling) و شبكه‌هاي محلي بي‌سيم يا Wireless LAN از  جمله مهم‌ترين خدمات ارايه شده در دسته‌ اول و راهكارهاي فيبر نوري و خدمات بي‌سيم پهن‌باند از جمله‌ مهم‌ترين خدمات ارايه شده در دسته‌ دوم خدمات پویش شبکه در اين حوزه قرار دارد.

            شبكه‌هاي محلي (LAN)  
            شبكه‌هاي WAN


    تیم راه اندازی پویش شبکه پارس پس از ارايه‌ مشاوره به مشتريان براي طراحي و راه‌اندازي شبكه‌هاي كامپيوتري، تجهيزات مورد نياز براي راه‌اندازي شبكه را نيز به مشتريان ارايه مي‌كند و در نهايت شبكه‌ پيشنهادي را براي مشتريان پياده‌سازي مي‌كند.

            ارايه‌ تجهيزات مورد نياز براي شبكه‌
            راه اندازي و تامين نرم‌افزارها و برنامه‌هاي كاربردي مورد نياز در شبكه‌هاي كامپيوتر

خدمات شركت منحصر به فروش تجهیزات شبكه نیست و از بدو تاسیس، اساس كار این شركت ارائه‌ راهكارهای مناسب و جامع (total solution) برای مشتریان و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و به روز نگه داشتن آنها بوده است. مهندسی فروش و ارائه‌ راهكار مناسب و راهنمایی و هدایت مشتری به سمت انتخاب صحیح محصول، مهم‌ترین ویژگی خدمات شركت پویش شبکه پارس است. كارشناسان این شركت با صبر و حوصله و بهره‌گیری از دانش و تجربه فنی بالا و به روز، همیشه در كنار مشتریان و بهترین پشتیبان آنها بوده‌اند. این كارشناسان بر این باورند كه راهنمایی صحیح مشتری كه ممكن است حتی به ظاهر منجر به عدم خرید محصول از شركت در مقطع فعلی شود، سبب رضایت و جلب مشتری در آینده و اعتماد آنها به شركت خواهد شد كه این بزرگ ترین سرمایه و عامل برای موفقیت در درازمدت و پابرجا بودن شركت است.در یك دسته‌بندی كلی خدمات شبکه را می‌توان به بخش‌های زیر تقسیم كرد:

    طراحی، ارایه‌ی محصولات و پیاده‌سازی بستر شبكه (Network Infrastructure)
    Wireless Infrastructure
    Cabling & Trunking

    ارایه‌ی راهكارهای امنیتی شبكه (Network Security)
    Firewall
    IPS/IDS
    Antivirus/Antispam

    راهكارهای بهبود كیفیت شبكه (QOS) و ارایه‌ی تجهیزات خاص (Network Applications/Appliances)
    Bandwid